Murat Tuncay
3 years ago - 1 Dakika, 31 Saniye
tr
az
en
kk
ky
uz
ru
tk

Bir Gardrobun Olmazsa Olmazları

Bir Gardrobun Olmazsa Olmazları


Dolabınızı açıp önünde uzun vakitler mi geçiriyorsunuz? Ne giyinsem diye her gün kara kara düşünüyor musunuz? Eğer cevabınız evet ise, sizin için basit bir önerimiz var! Dolabınızda kesinlikle olması gereken kurtarıcı kıyafetlerin bir listesini yaptık! Dolaplar dolusu kıyafetleriniz olsa bile kesinlikle olmazsa olmaz bazı şeyler vardır ki, en zor anınızda sizi gelip kurtarıverir. Bunların neler olduğuna hemen bakalım;

• Siyah kısa elbise: Bu, dolabınızın en önemli parçasıdır. Böyle bir elbise sizi her anınızda kurtarır ve kesinlikle tüm zamanların değişmeyen bir parçasıdır. Normalde bir kıyafetin modası 1-2 sezonken, bu elbise yıllar da geçse değişmeyecek bir parçadır.

• Koyu renkli kot: Kot pantolon her şeyle kombinlenebilir, bunu bilmeyen yoktur. Ancak koyu renkli bir kot pantolon gerçekten muazzam bir kurtarıcı olabilir. Her türlü bluz ya da gömlek ile tamamlayabileceğiniz bu seçenek aynı zamanda sizi zayıf göstereceği için olmazsa olmazlarınız arasında yer almalıdır.

• Siyah bluz: Her şeyin sütüne rahatlıkla giyinip çıkabileceğiniz bu seçen eğer dolabınızda varsa kesinlikle zorluk yaşamazsınız demektir. Basit gibi görünse de şık takılar ile tamamladığınız takdirde kısıtlı olan zamanınızda kurtarıcınız olabilir.

• Nude Stilletto: Her elbisenin ve her türlü pantolonun altına giyinebileceğiniz bu ayakkabı sayesinde kıyafetlerimin altına hangi ayakkabıyı giyinsem derdine de son vermiş olacaksınız.

• Beyaz gömlek: Size resmi bir parçaymış gibi gelse de aslında güzel bir etekle şık bir akşam yemeği için şahane bir seçim olabileceğini unutmamalısınız.

Dolabınızda bu seçenekler olduğu sürece sakın bu akşam ne giyinsem derdine düşmeyin! Çünkü gerçekten bu kıyafetler en sıkışık olduğunuz anda gözünüze çarpacak ya da aklınıza gelecek ve sizi kafanızdaki deli sorulardan kurtaracak.