suzan besici
3 years ago - 1 Dakika, 8 Saniye
tr
az
en
kk
ky
uz
ru
tk

İnternetin Bilinçli, Etkin ve Güvenli Kullanımı Konulu Eğitim Programı Düzenlenecek

Yaşadığımız dijitalleşme çağında internet, hayatımızın tam merkezinde yer almaya ve etkinliğini artırmaya devam ediyor. İş, alışveriş, eğlence ve eğitim başta olmak üzere binlerce sektörün çok etkin şekilde kullandığı internet, hayatımızın olmazsa olmaz unsurlarından birisi olarak karşımıza çıkıyor.

İnternetin Bilinçli, Etkin ve Güvenli Kullanımı Konulu Eğitim Programı Düzenlenecek


Hayatımız için bu kadar önemli bir yere sahip olan internetin faydalarını maksimum düzeyde yaşarken olumsuz etkilerinden sakınabilmek yalnızca internet okuryazarlığıyla başarılı olabilecek bir durumdur. Bu amaca yönelik olarak Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından İletişim Fakültesi öğrencilerine yönelik, "İnternetin Bilinçli, Etkin, ve Güvenli Kullanımı Eğitim Programı" düzenlenecek.

İnternetin Bilinçli, Etkin ve Güvenli Kullanımı Konulu Eğitim Programı Düzenlenecek


Eğitim programının detayları ve katılım şartları:

YÖK'e bağlı İletişim Fakültelerinden son 5 (beş) yılda mezun olmuş gençlerle 3. ve 4. sınıf öğrencilerine yönelik "İnternetin Bilinçli, Etkin ve Güvenli Kullanımı Eğitim Programı" 22 Aralık 2018 tarihinde, Merkez Bina Konferans Salonunda gerçekleştirilecektir.

Katılım sayısı sınırlı olup, online ortamda yapılacak başvuru sırasına göre katılımcılar belirlenecektir.

Eğitim ücretsizdir ve katılım sertifikası düzenlenecektir.

Ülkemizde lisans/yüksek lisans yapmakta olan yabancı uyruklu öğrenciler, kayıt formunda istenen başvuru bilgilerini gim@btk.gov.tr adresine gönderebilirler.

Online kayıt: etkinlik.btk.gov.tr

Başvuru tarihi: 10-18 Aralık 2018

Etkinlik tarihi: 22 Aralık 2018

Saat: 09:45-15:30

Etkinlik adresi: Eskişehir yolu 10. km No: 276 Çankaya/Ankara