Türkan Hüseynova
3 years ago - 50 Saniye
tr
az
en
kk
ky
uz
ru
tk

'KAZBUILD 2018' Fuarı Eylül'de Kazakistan'da Açılacak

Uluslararası İnşaat ve İç Mekanlar, Pencereler, Kapılar ve Dış Mekanlar, Seramik Fuarı "KAZBUILD 2018", 4-6 Eylül tarihleri arasında Kazakistan'ın eski başkenti Almatı şehrindeki Atakent Uluslararası Fuar Merkezinde (Atakent Expo Almaty) gerçekleşecek. "KAZBUILD 2018" Fuarı katılımcı sayısına göre Orta Asya'nın en büyük sergisi niteliğindedir.


Fuarda Kazakistan ve uluslararası sektörlerin güvenlik, ev dekorasyonu, inşaat makineleri, tadilat, tekstil, ekipman ve teknolojiler, ev tekstili, plastik sektörü ile ilgili ürünleri sergilenecek.

1994'ten beri düzenlenen fuarda, piyasadaki en yeni inşaat ürün ve teknolojileri sergileniyor. Fuar hükümet, sanayi kuruluşlarının deneyimlerini paylaşma, işbirliği kurma ve en son endüstri gelişmelerini paylaşma konusunda kilit bir platform sunuyor. Etkinlik her yıl 5 binin üzerinde ziyaretçiye ev sahipliği yapıyor.

İnşaat sektörü uzmanları, KazBuild’in önemli bir ticari potansiyele sahip olduğunu ve fuardan daha fazlasını alabileceklerini düşünüyorlar.

Organizatör şirketler: Iteca, ITE Group Plc, GIMA International Exhibition Group GmbH.

Resmi destek: Kazakistan Cumhuriyeti Yatırımları ve Kalkınma Bakanlığı, Kazakistan Cumhuriyeti Ulusal Ekonomi Bakanlığı, Almatı Büyükşehir Belediyesi.

Kaynak: kazbuild.kz