Burak GÜRAN
3 years ago - 1 Dakika, 7 Saniye
tr
az
en
kk
ky
uz
ru
tk

Ahmet Yeşiltepe'den Medya Yazarlığı ve Bloggerlik Söyleşisi

İstanbul Üniversitesi Türk Kültürü ve Araştırmaları (İÜTKA) Kulübü tarafından düzenlenen “Medya Yazarlığı ve Bloggerlık” söyleşisi NTV Dış İlişkiler ve Dış Haberler Koordinatörü Ahmet Yeşiltepe’nin katılımlarıyla gerçekleşti.

Ahmet Yeşiltepe


Mustafa Kemal Atatürk ile tüm aziz şehitlerin anısına bir dakikalık saygı duruşu ve ardından İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan söyleşide, açılış konuşmasını İstanbul Üniversitesi öğretim görevlisi Prof. Dr. İlyas Topsakal yaptı. Konuşmacı olarak gelen Ahmet Yeşiltepe ve diğer katılımcılara ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür etti.

Etkinlik kapsamında bloggerlık ve Türk Topluluklarının birbirleri ile kolay iletişim sağlamasını amaçlayan TürkToyu.com platformunun kısa tanıtım videosu gösterildi.

Ahmet Yeşiltepe


Daha sonra NTV Dış İlişkiler ve Dış Haberler Koordinatörü Ahmet Yeşiltepe kürsüye çıkarak bloggerlık ve medya yazarlığı hakkındaki bilgi ve düşüncelerini paylaştı. Araştırmacı ve paylaşımcı olmak, bu işi severek yapmak, heyecan ve merak uyandıran şeylere ilgi duymak gerektiğine değinen Yeşiltepe, düzenlenen etkinlikten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Ahmet Yeşiltepe


Yeşiltepe, konuşmasının ardından İÜTKA tarafından takdim edilen hediyeleri ve plaketi kabul ederek kürsüden ayrıldı.

Ahmet Yeşiltepe


Programa katılan tüm katılımcılara da “Medya Yazarlığı ve Bloggerlık” konusuyla alakalı sertifika dağıtıldı.