Harun Macit
3 years ago - 58 Saniye
tr
az
en
kk
ky
uz
ru
tk

Özbekistan'ın Kalbi “Tashkent City” Projesinde Son Durum

Tashkent City Gardens Residence projesininin pazarlamasını Maven Danışmanlık yapacak

Özbekistan


Özbekistan ve bölgedeki en iddialı ve prestijli projelerinden olan Tashkent City Gardens Residence projesinin pazarlamasını Maven Danışmanlık yapacak.

Dream City Development öncülüğünde sürdürülen projenin lansmanı geçtiğimiz günlerde yapıldı. Lansmanda konuşma yapan Maven Danışmanlık Genel Müdürü Deniz Bahçeci projeyle ilgili şunları söyledi:

"Dream City Development öncülüğünde, Özbekistan ve  tüm bölgedeki en iddialı projelerden biri olan “Tashkent City GARDENS RESIDENCE” projesi ile huzurlarınızdayız.

Projenin mimari ve teknik detaylarını vermek istiyorum. Tashkent city projesinde çevresel faktörler den iklimsel koşullara kadar detaylı bir fizibilite çalışması yaparak çalışmalara başladık.

Tashkent City GARDENS RESIDENCE projesini kentin ve konut alıcılarının ihtiyaçlarını iyi etüd ederek, tüm taleplere cevap verecek şekilde geliştirdik. Projenin sosyal tesisleri, açık – kapalı spor alanları, kapalı otoparkları, toplantı salonları ve yüzme havuzu olacak şekilde sunuyoruz.,


Tashkent City projesinin detayları

89 bin 500 metrekare alan üzerinde 2, 3, 4 odalı ve penthouse daire seçenekleri ile 1139 konut ve 52 dükkan olacak şekilde 1191 ünite tasarlandı. Proje alanının 49.500 metrekarelik alanını göletler, yürüyüş yolları, spor alanları, yeşil alanlar ve peyzaj alanları oluşturuyor. Projede ayrıca 1500 araçlık kapalı otopark bulunuyor.