Burak GÜRAN
1 year ago - 46 Saniye
tr
az
en
kk
ky
uz
ru
tk

Red Bull Basement Festivali

Teknolojiyi kullanarak yenilikçi ve fark yaratan projeler üretebilecek beyinleri bir araya getiren ve onlara yarattıkları bu projeleri geliştirmeleri için ortam ve destek sağlayan Red Bull Basement Festival’i bu yıl 25 Mayıs'ta düzenlenecek. Boğaziçi Üniversitesi’nin ev sahipliği yapıcağı festivale katılım ücretsiz ve dışarıdan katılıma açık olarak gerçekleşecek.

Red Bull Basement Festivali


Geçen yıl oturum ve workshoplar serisi olarak düzenlenen Red Bull Basement, bu yıl etkisini artırarak bir festivale evrilecek. Festivalde teknoloji, tasarım ve sosyal girişimcilik ele alınacak. Genç girişimciler ve girişimci adayları için ücretsiz gerçekleştirilecek olan Festivale kayıt için tıklayabilirsiniz.

Red Bull Basement Festivali


Festivalde yer alacak ana konuşma ve konuşmacıların yanı sıra atölye ve workshoplar da gerçekleştirilecek. Atölye ve workshop bölümlerinde ele alınacak konular arasında; sıfır iken bir olmak, girişimcilerin kendini fonlaması anlamına gelen "bootstrapping" ile projenin en kısa sürede en verimli performansı alması anlamına gelen "growth hacking", komunite oluşturmak ve değer yaratmak yer alıyor.