Murat Tuncay
3 years ago - 1 Dakika, 33 Saniye
tr
az
en
kk
ky
uz
ru
tk

Sonbahar İçin Gardrop Önerileri

Sonbahar İçin Gardrop Önerileri


Yaz aylarından çıkıp daha serin günlere giderken yine kafanızda deli deli sorular oluştuğuna eminiz. Çünkü bahar ayları öyledir ki, ceket giyinseniz terliyorsunuz tshirt ile gezseniz üşüyorsunuz. Bu kafa karıştıran mevsimde dolabınızda nelerin bulunması gerektiğini listeledik.

Uzun Hırka

Bu parça vazgeçilmezlerdendir. Gündelik hayatınızda dışarı çıkarken hızlıca üstünüze alıp çıkabileceğiniz bu seçenek sayesinde çok rahat edeceksiniz.

Şal ve Atkı

Şalınız ve atkınız varsa korkmayın, size bir şey olmaz. Bu parçalar ile bütün kıyafetlerinizi kotarabilir ve tarzınızı anında değiştirebilirsiniz. Ayrıca bu parçaların üşümenize de etkisi olacağını unutmayın.

Deri Ceket

Yılların değişmeyen giysilerinden birisi olan deri ceket kesinlikle sahip olmanız gereken bir parçadır. Her yere ve her kıyafetin üstüne rahatlıkla giyinebileceğiniz deri ceket, soğuktan sizi koruyacağı gibi çok kalın olmadığı için terletmeyecektir de. Derilerin çok pahalı olduğunu düşünüyorsanız ve biraz olsun da duyarlıysanız suni deri kullanabilirsiniz.

Sade T-shirt

Sade bir tshirt esasında her mevsim dolabınızda olması gerekendir. Yaz aylarında sadece bir tshirt giyinip çıkarken,daha serin havalarda da üstünüze bir ceket ya da hırka alıp basi bir kombin yapabilirsiniz.

Blazer Ceket

Renk olarak siyahtan başkasını seçmemeniz gereken bir parça olan blazer ceketinizle ister resmi bir görünüm elde edin isterseniz de hafta sonu dışarı çıkarken üstünüze alıp dışarı çıkıverin.

Hafif ve Kalın Olmayan Bir Kazak

Havalar biraz serin biraz da sıcak olduğu için tam olarak bu mevsime uygun olan bu parça da sizin kurtarıcınız olacaktır. Ne çok sıcak tutacak ne de sizi üşütecektir. Bu yüzden sonbahar için uygun olan bu parçayı dolabınızdan eksik etmeyin.

Maxi Etek

Bu parça sayesinde hala yazdan kalma sıcak bir görünüm ede edebilirsiniz. Üstelik uzun olduğu için mevsime de uyum sağlayacaksınızdır.