Murat Tuncay
3 years ago - 1 Dakika, 23 Saniye
tr
az
en
kk
ky
uz
ru
tk

Sonbahar İçin Stil Önerileri

Yazın bitmek üzere olduğu bugünlerde sonbahara hazırlık yapmanın zamanı gelmeye başladı bile! Güzel yağmurlu havalar ve melankolik bir sonbahar stil önerileri sayesinde siz de bu yıl çok şık olacaksınız! 

Sonbahar İçin Stil Önerileri


• Şık Bir Şemsiye

Sonbahar en puslu havası ile gelmişse ve kara bulutlar görünüp hafiften yağmur başlamışsa, sizi sıradanlıktan kurtaracak küçük ama etkili bir aksesuar olarak şemsiyeyi seçebilirsiniz. Farklı ve alışagelmişin dışında bir şemsiye seçerseniz dikkatleri kolayca üstünüzde toplayabilirsiniz.

• Renkli Kıyafetler

Sonbahar geldi diye illa ki pastel ya da kahverengi tonlar seçmek zorunda değilsiniz. Aksine, daha renkli ve cıvıl cıvıl kıyafetler tercih ederseniz hem psikolojik olarak kendinizi iyi hissedersiniz hem de bu puslu havada çiçek açmış gibi yürürsünüz.

• İnce Yağmurluk

İçinize ne giyerseniz giyinin ama bulutla kaplı bir havada dışarıya ince bir yağmurlukla çıkın. Bu sizin hem olası bir yağmurda ıslanmanıza engel olacaktır hem de üşümekten kurtulacaksınızdır. Çünkü siz de iyi biliyorsunuz ki, sonbaharda hava hem soğuk hem de sıcaktır ve insan ne giyineceğini şaşırır. İnce yağmurluk sizi bu dertten de kurtarır.

• Yağmur Botları

Sonbaharın olmazsa olmazlarından birisi de kesinlikle yağmur botlarıdır. Havaların yağmurlu olduğu günlerde ayağınıza rengarenk yağmur botlarınızı geçirin ve sokağa çıkın. Bu sayede ıslanmak gibi bir derdiniz olmadan rahat rahat yollarda yürüyebilirsiniz.

• Trenchcoat

Size zahmetsiz bir şıklık katacak olan bu seçeneği her fırsatta değerlendirmeye çalışın. Her türlü kombine uyacak olan trenchcoatlar sizin kurtarıcınız olacaktır. Birkaç farklı rengini dolabınızda bulundurursanız bu mevsimde fazlasıyla rahat edeceksinizdir.