Burak GÜRAN
3 years ago - 44 Saniye
tr
az
en
kk
ky
uz
ru
tk

Türk Telekom'dan 15 Temmuz Hediyesi

Türk Telekom’dan yapılan açıklamaya göre 15 Temmuz günü evde ve cepte internet kullanan tüm abonelerine internet paketi ve konuşma dakikası hediye edilecek.

Türk Telekom

Türk Telekom’dan 15 Temmuz Demokrasi, Birlik ve Beraberlik günü hediyesi. Kampanya tüm mobil abonelere her yöne bin dakika şebeke içi sınırsız konuşma, 5 bin kısa mesaj ve 1 GB internet paketi ücretsiz olacak.

Evde internet kullanımı yapan kullanıcıların da adil kullanım noktası (AKN) etkilenmeyecek. AKN aşarak hız düşümü yaşayan abonelerin hızları, mevcut paket hızlarına yükseltilecek.

Ev ve iş telefonları da gün boyunca dakika sınırı olmadan arama yapabilecekler. Aynı zamanda ankesörlü telefonlardan telefon kartı veya kredi kartı ile yapacakları konuşmalarda sabit hatlar aranırsa sınırsız, cep telefonları aranırsa görüşmenin ilk 2 dakikası ücretsiz olacak.

Kampanya 15 Temmuz günü 00.00’da başlayacak ve 23:59’da sona erecek. Bununla birlikte Türkiye’yi kapsayan 4 bin üzerindeki Türk Telekom WiFi noktaları da 15-16 Temmuz tarihlerinde 2 gün boyunca ücretsiz olacak.